חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

מדיניות פרטיות

כשאתם פונים ל-Club Giraffe, נשמרים פרטי הפנייה שלכם במאגר מידע מאובטח שישמש אך ורק לשם אספקת המידע שביקשתם ו/או מידע אודות הפעילויות של Club Giraffe.
אנו מתחייבים שלא להעביר לעולם פריט אינפורמציה כלשהו לצד שלישי ללא אישורכם המפורש בכתב למעט מקרים של אספקת שרות בהם אנו נדרשים לתת את שמכם (חברת אוטובוסים, מלון, וכדומה).

אם אינכם מעוניינים שנפנה אליכם ו/או שנחזיק בפרטיכם, אנא הודיעו לנו ונעשה זאת מיידית.

מרגע לחיצה על כל קישור לכתובת שאינה באתר שלנו, אין באפשרותנו לשלוט על התוכן ו/או מדיניות שמירת הפרטיות של האתר אליו תגיעו, ולכן משלב זה איננו יכולים לשאת בכל אחריות, ואנו ממליצים לכם לבדוק את מדיניות שמירת הפרטיות של האתר אליו הגעתם.

הזמנת חופשה מ-Club Giraffe  מחייבת מילוי טופס הרשמה שישמש כתיעוד לשימוש שלך בשרותינו, וגם בפרטים הרשומים בו ננהג בדיוק כפי שהתחייבנו בסעיף הראשון למסמך זה.

כל פרטי בנק או אמצעי תשלום אחר שיימסר לידינו ינוצל אך ורק לצרכי תשלום עבור השרות שהזמנת, לא יישמר בידינו מעבר לצורך, ולא יועבר לשום צד שלישי למעט חיובים הכרחיים שהוסכמו במסגרת ההזמנה.
במקרה של גבייה מוסכמת על ידי צד שלישי, איננו יכולים לקחת אחריות על תנאי שמירת הפרטיות שלהם, ואנו מציעים לך לבחון אותם בעצמך.


כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ