חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

היעדים שלנו

 > (Saalbach (Leogang, אוסטריה
Saalbach שבאוסטריה הוא אתר רכיבת האופניים השלישי בגודלו באירופה. אתר סקי אלפיני יפהפה עם 5 רכבלים ההופך בקיץ לאתר רכיבה מאורגן ומגוון עם נופים ירוקים, מרחבים עצומים, ואינסוף אפשרויות רכיבה.
ארגון חופשת הרכיבה שלכם ב-Saalbach על ידי Club Giraffe יעלה לכם בדיוק כמו ארגון החופשה באופן עצמאי, רק יהיה יותר פשוט, יותר בטוח מכישלונות, ותזכו לקבל מהידע והניסיון הרב שצברנו במקום.

מידע נוסף ניתן למצוא מתחת למצגת

מבט כללי

חופשת רכיבה ב-Saalbach (ולמעשה גם בעיירות Hintergleem ו-Leogang) מבוססת על רשת מלונות האופניים הנמצאת במקום, על הרכבלים (שכלולים במחיר הלינה), ועל שרותי ההדרכה הניתנים כחלק מחבילת האירוח וניתן להצטרף אליהם באופן חופשי.
תקופת הפעילות ב-Saalbach היא מתחילת יוני עד סוף ספטמבר (המלצתנו: אמצע יוני עד אמצע ספטמבר), והיא מתאימה לכל הרכב, מרוכב בודד ועד קבוצה ענקית.

רכיבה

רכיבה ב-Saalbach מאופיינת בשבילי עפר וסינגלים רבים, כמו גם טיפוסים גבוהים שחלק גדול מהם ניתן להמיר לטיפוס באמצעות הרכבלים.

התמצאות / הדרכה

באופן כללי יש שלוש אפשרויות למצוא את דרככם ב-Saalbach:
  1. הצטרפות לקבוצה – לינה באחד ממלונות האופניים בהם אנו מארחים מאפשרת לכם הצטרפות אוטומטית לאחת מקבוצות הרכיבה היוצאות מן המקום מדי יום. קבוצות אלה מאפשרות לכם לרכב עם אנשים ברמתכם ולהכיר אנשים ממקומות שונים, כשמגבלתם היא חוסר היכולת שלכם לשלוט על רמת הקבוצה, וגודל הקבוצות שבדר"כ סביר (כ-10 רוכבים), אבל יכול להגיע לממדים גדולים (...עד 20)
  2. שכירת מדריך – מדריך המכיר את כל שבילי Saalbach יכול לעמוד לרשותכם למשך יום שלם ולהוביל אתכם בשבילים המתאימים בדיוק לרצונותיכם ורמת הרכיבה שלכם. בעיה אחת: המקומיים דוחפים את ביה"ס ומדריך פרטי עלול להיות מאד יקר.
  3. התמצאות עצמית – שבילי הרכיבה ב-Saalbach משולטים ברמה סבירה, וניתן למצוא בארץ קבצי GPS עם מסלולים.
מה לא היינו ממליצים? בשום פנים ואופן לא היינו ממליצים לנסות ולהתמצא לבד ללא GPS או מדריך. הסיבה: חופשת אופניים היא עסק יקר שאינו קורה כל סופ"ש שאין גשם. בזבוז זמן על התמצאות יביא אתכם להנאה מועטה מן החופשה ובזבוז כסף והזדמנות. חבל.

לינה

ב-Saalbach (למעשה בעיירה הסמוכה Hintergleem) רשת מלונות אופניים המאפשרת ליאירוח על בסיס דירות או לינה וארוחת בוקר, או חצי פנסיון. בכל מלון כזה חדר לנעילת האופניים, עמדת שטיפה, ועוד.

ארגון חופשה

אנו ב-Club Giraffe נשמח לארגן עבורכם את חופשת הרכיבה ב-Saalbach כולל הטיסות, העברות ולינה, ואם תהיו מעוניינים, גם שרותי הדרכה והשכרת אופניים. בנוסף, נצייד אתכם כמובן בכל המידע הנדרש כגון רשימת ציוד, ביטוח וכולי, ניתן לכם בשמחה מן הידע הרב שצברנו במקום, והכל ללא תוספת במחיר מעבר למה שהיה עולם לכם לו הייתם מארגנים את החופשה באופן עצמאי.

לקריאת חוויות רוכבים מ-Saalbach הקישו כאן

 
כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ