חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

היעדים שלנו

 > La-Palma, האיים הקנריים
או לה פלמה לה פלמה, איזה יופי של מקום! אי שהוא הר וולקני הנמצא כ-400 ק"מ מערבית למרוקו, נחשב ליפה והמיוחד שבאיים הקנריים (ולכן נשמר על ידי ממשלת ספרד כשמורת טבע וכמות המבקרים בו מוגבלת), 2,400 גובהו למרות מימדים הקטנים (אורכו 45 ק"מ ורוחבו בנקודה הרחבה ביותר 27 ק"מ). האי הוא למעשה הר וולקני ואדמתו שחורה (רכבתם פעם על לבה שחורה?) נופיו הם 360 מעלות של אוקיינוס אטלנטי, ושבילי הרכיבה בו אינסופיים ומכל הסוגים.

מידע נוסף ניתן למצוא מתחת למצגת

מבט כללי

חופשת רכיבה בלה-פלמה מבוססת על שותפינו המקומיים שיקבלו את פניכם בחנות שלהם בעיר Los Llanos בצידו המערבי של האי, יעלו אתכם עם שאטל בתחילת כל יום רכיבה, יובילו אתכם במהלך היום, יציעו לכם איפה לאכול בחברותא בערב, ולפעמים אף יצטרפו אליכם, ויתחזקו נפלא את האופניים עליהם תרכבו בחופשה.
תקופת הפעילות ב-La Palma היא מתחילת נובמבר עד סוף מרץ, והיא מתאימה לכל הרכב, מרוכב בודד ועד קבוצה ענקית.

רכיבה

לה פלמה מציעה פתרונות לכל סגנון רכיבה, החל מרוכבי השבילים שיטפסו בכבישים נידחים ויעשו את דרכם מטה על שבילי עפר, עבור במחפשי הסינגלים בכל הרמות, וכלה במעוניינים ‘לטוס‘ את כל הדרך (המ...א...ד) ארוכה מטה תוך התגבות על מכשולי עבירות.
יום רכיבה בלה-פלמה מתחיל כאמור בשאטל שמעלה אתכם לנקודה גבוהה בהר, משם תטפסו עוד כמה מאות מטרים מעלה, ובהמשך תעשו את דרככם מטה בהתאם לסגנון הרכיבה שלכם – איש איש וקבוצת הרכיבה המתאימה לו.

התמצאות / הדרכה

מיפוי אינו צד חזק בלה-פלמה, השיפועים כאמור גבוהים ומונעים את האפשרות לתקן כשמתבלבלים, ונדרשת לוגיסטיקה לעלייה ממוכנת מעלה. כל אלה מנקזים את חופשת האופניים בלה-פלמה לשיטה אחת: השתתפות בקבוצות רכיבה מאורגנות ע"פ רמתכם. בלכ יום יצאו מן החנות כמה קבוצות בהתאם לרמת הרוכבים שבמקום, כשכל קבוצה מובלת ע"י מדריך מקומי.

ארגון חופשה

אנו ב-Club Giraffe נשמח לארגן עבורכם את חופשת הרכיבה ב-La Palma כולל כל מרכיביה. בנוסף, נצייד אתכם כמובן בכל המידע הנדרש כגון רשימת ציוד, ביטוח וכולי, ניתן לכם בשמחה מן הידע הרב שצברנו במקום, והכל ללא תוספת במחיר מעבר למה שהיה עולם לכם לו הייתם מארגנים את החופשה באופן עצמאי.

לקריאת חוויות רוכבים מ-La Palma הקישו כאן

 
כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ