חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

היעדים שלנו

 > Lago di Garda, איטליה

אגם Garda שבצפון איטליה הוא אתר רכיבת אופני ההרים הגדול (ולטעמנו גם היפה) ביותר באירופה. גן עדן של ממש לרוכבי אופניים עם מגוון שבילים אינסופי, נופים מופלאים מהם העין אינה יודעת שובע, ובתווך Torbole, עיירת נופש נפלאה, תוססת ומלאה ברוכבים.

ארגון חופשת הרכיבה שלכם ב-Garda על ידי Club Giraffe יעלה לכם בדיוק כמו ארגון החופשה באופן עצמאי, רק יהיה יותר פשוט, יותר בטוח מכישלונות, ותזכו לקבל מהידע והניסיון הרב שצברנו במקום.

מידע נוסף ניתן למצוא מתחת למצגת

מבט כללי

חופשת רכיבה ב-Garda מתרכזת סביב העיירה Torbole שעל קצהו הצפוני של האגם. ממנה יוצאים מדי יום ברכיבה ואליה חוזרים, כשמגוון האפשרויות פשוט אינסופי.
תקופת הפעילות ב-Garda היא מתחילת אפריל עד סוף אוקטובר (המלצתנו: תחילת מאי עד סוף ספטמבר).
נשמח לארגן עבורכם חופשה במקום בין אתם שניים, ארבעה, או כל גודל אחר של קבוצה.

רכיבה

מהעיירה Torbole שעל קצהו הצפוני של האגם, ניתן לצאת ברכיבה למספר רב של כיוונים ומסלולים.
האגם נמצא בנקודה הנמוכה ביותר באיזור, ולכן מתחיל יום הרכיבה בטיפוס, וחלקו השני נעשה במגמת ירידה. לחליפין, ניתן לצאת באחד או יותר מן הימים באמצעות שאטל או רכבל שיעלו אתכם לנקודה גבוהה (1,600 עד 2,000 מטר מעל האגם), ויאפשרו לכם לבלות את יום הרכיבה במגמה כללית של ירידה.
הטיפוסים ב-Garda גבוהים ממה שאתם מכירים בישראל, אך נעשים ברובם על כבישים נידחים, מה שהופך את Garda לגן עדן לרכיבה לרוכבי XC, שיגלו מהר מאד ש'הכל בראש', וגם אם אינכם מורגלים בפרופיל רכיבה כזה, לא רק שתעמדו בו, אלא שמאד תהנו מזה - מכניסים את האופניים להילוך המתאים, נכנסים לקצב איטי וקבוע, ועוברים להנות מהנוף, כשאת הדרך מטה תעשו לפי בחירתכם בסינגלים או שבילי עפר או כבישים נידחים.

ארגון חופשה

אנו ב-Club Giraffe נשמח לארגן עבורכם את חופשת הרכיבה ב-Garda על כל מרכיביה: טיסות, העברות, לינה, השכרת אופניים והדרכה. בנוסף, נצייד אתכם כמובן בכל המידע הנדרש, כגון רשימת ציוד, ביטוח וכולי, ניתן לכם בשמחה מן הידע הרב שצברנו במקום, והכל ללא שום תוספת למחיר שהיה עולה לכם לו הייתם מארגנים את החופשה באופן עצמאי.

התמצאות / הדרכה

באופן כללי יש שלוש דרכים למציאת דרככם ב-Garda:
  • מדריך - הדרך הפשוטה ביותר היא שנעמיד לרשותכם מדריך למשך כל החופשה או למשך כמה ימים בהם תחפצו. המדריכים שלנו מכירים את Garda מלפני ולפנים, ויתאימו עבורכם את השבילים שהכי מתאימים לכם.
  • רכיבה עצמאית – מפות שבילי האופניים ב-Garda טובות, ונתמכות על ידי שילוט טוב בשטח, מה שמאפשר רכיבה עצמאית. יתרונה של הרכיבה העצמאית במחיר, חסרונה במיצוי פחות טוב של האפשרויות ואובדן זמן יקר על התמצאות.
  • הצטרפות לקבוצה – באפשרותכם להצטרף בתשלום סמלי לטיולים מודרכים היוצאים מדי יום על פי תוכנית שבועית אותה ניתן למצוא במלון. בכל יום יוצא טיול ברמה אחרת, כך שניתן להצטרף רק לחלק מן הטיולים (בדרך כלל יתאימו לכם כשני טיולים בשבוע(.

לינה

ב-Garda מלונות רבים המורגלים באירוח רוכבי אופניים. נשמח לארח אתכם באחד מהם (כאמור בפתיח, מחיר רכישת חדר המלון באמצעותנו זהה למחיר רכישה באופן עצמאי).

השכרת אופניים

מעוניינים לרכוב עם האופניים שלכם? מעולה, רק דעו לכם שימי ה"אני רגיל לאופניים שלי" נמצאים בשלב אחרון של מעבר מן העולם. כדי לרכוב על האופניים שלכם נדרש לבטח אותם, הטסתם יקרה, והעברתם הקרקעית דורשת רכב גדול שמייקר את העניין, כשמנגד ניתן לשכור במחיר סביר אופניים מהשנתון האחרון באיכות וברמת תחזוקה גבוהה.
בררו אצלנו ונשמח להשכיר לכם.
 
כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ