חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

חוויות רכיבה, תמונות וכתבות

 > טוסקנה למהירי החלטה
טוסקנה למהירי החלטה


הפרטים:
תאריך: 7-13.10
מחיר: כ-$500 עבור הטיסה + 670 יורו עבור שרותי הקרקע כולל: טיסת אל-על למילאנו, הטסת אופניים, העברות לטוסקנה, אירוח על בסיס פנסיון מלא, 6 ימי רכיבה בהובלת מדריך מקומי.

*מינימום 6 משתתפים ליציאת החופשה.


למי מתאימה החופשה?
לכל מי שמעוניין לשלב ימי רכיבת שבילים בטבע יחד עם שעות "סטלבט" בין ערביים על המרפסת, לכל מי שמחפש ביקור במקום מיוחד בעל אווירה מיוחדת לא פחות.

אולי החגים חלפו להם ומשום מה לא הספקתם לצאת לחופש... ואולי כבר יצאתם לחופש אבל כזה שהיה עמוס בילדים והתרוצצויות... ואולי סתם בא לכם להתפנק עוד פעם לפני תום השנה בחופשה מסוג אחר... ואולי...
תהה הסיבה אשר תהה, הנה יש לכם הזדמנות נדירה לצאת לחופשה ייחודית, ביעד לא שגרתי, כזו שלבטח תיזכר כאחת החופשות היותר מרתקות אותן חוויתם.

טוסקנה.

לכאורה מדובר ביעד מוכר שתיירים רבים פוקדים אותו ולא באיזה יעד "אקזוטי" במקום עלום ופראי. האמנם? ובכן, הרשו לנו להפתיע אתכם ולספר שחרף העובדה שחלקכם ודאי טייל באזור במסגרת זו או אחרת, עדיין יש למקום הזה בכלל ולחיבור שלו עם אופניים בפרט, כל כך הרבה מה להציע, עד שהוא הופך במחי סיבוב פדל למשהו חדש ומיוחד שאינו דומה למה שהכרתם.


אז מה כל כך מיוחד שם?
או! טוב ששאלתם.

ראשית כל אנג‘לה.
המקום בו תשההו שוכן בלב אזור פראי שמייד משרה רוגע ונינוחות. הנוף מסביב לא פחות ממהמם ויש סכנה ברורה ומיידית שעל אף העובדה שיצאתם במוצהר לחופשת רכיבה, תמצאו עצמכם מתלבטים קשות בבוקר, עת תפתחו את החלון ויפי הבריאה יפרש תחתיכם, אם לטפס על האוכף, או תחת זאת פשוט להתיישב במרפסת ממנה נשקף "נוף הגלויה", לפשוט רגליים, להצטייד בספר טוב ופשוט לתת לשקט ולאוויר הצח לשאת אתכם ברכות למחוזות של שלווה טוטאלית.
אנג‘לה ומשפחתה הקימו פינת חמד שאין רבות כמותה, חדרי האירוח היפהפיים, האוכל המשובח, הנוף ובעיקר החמימות והטיפול המסור הנם ברמה שמסוגלת להפתיע אפילו את הקייטנים המנוסים ביותר ש"ראו כבר הכל".
הוסיפו על כך "פרט שולי" כמו טיולי האופניים במסלולים המקיפים את המקום וקיבלתם מתכון לחופשה מנצחת.


את פרטי החופשה תוכלו למצוא גם בדף "מצאו שותפים לחופשה"
את רשמיו של אילן שחם מהחופשה שלו במקום, תוכלו לקרוא כאן

כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ