חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

חוויות רכיבה, תמונות וכתבות

 > כבשנו עבורכם את צפון טוסקנה
בואו להכיר את היעד החדש שלנו:  Garfagnana שבצפון טוסקנה.
נופים מהם העין אינה יודעת שובע, אינסוף שבילי רכיבה באזור בתולי לחלוטין, ואירוח איטלקי ביתי.
מידע נוסף מתחת למצגת

 Garfagnana, איזור הררי שבצפון טוסקנה היא איזור עם נופים מדהימים מהם העין אינה יודעת שובע, אינסוף שבילי אופניים, כפרים ציוריים, מים למכביר, ושאר חוויות שאנו מחפשים תחת המונח "חוצלארץ".
 Garfagnana  היא גם איזור בתולי לחלוטין מתיירות בכלל ואופניים בפרט בו תמצאו כבישים הרריים צרים, מקומיים שחיים הרחק מן העיר, מסעדות קטנות ומקומיות שמעלות בנו נוסטלגיה, ועוד.
Rupert , המארח המקומי שלנו, הוא בכלל בריטי שהתאהב ב-Angela המקומית, ביתו של Bruno שבין שאר חוויות החיים הרבות שלו טיפס על האוורסט, וכחלק מתהליך החינוך של ביתו, שלח אותה לשנת התנדבות באיזשהו מקום, והיא בחרה בבית יתומים בירושלים, ואם המשפחה הבשלנית שחוץ מלומר לכם "אחי", מחבקת אתכם כל הזמן בנוסח האמא המרוקאית החמה והמוכרת.
לכל החבילה המשפחתית הזאת יש מדשאה ענקית הנטועה על ההר מול נוף מרשים ביופיו, כשעל המדשאה פזורים שלושה צימרים המארחים 4 עד 5 אורחים האחד, ועוד שלושה המארחים שני אורחים האחד, ובאמצע גם בריכת שחייה חביבה.
במסגרת חופשת ג‘ירף עצמאית, נשמח לארגן עבורכם חופשת רכיבה בטוסקנה בתאריכים המתאימים לכם ובמחיר זהה למקור. נשמח לבנות עבורכם חבילה הכוללת אירוח אצל Rupert על איזה בסיס שתבחרו מפנסיון מלא ועד בישול עצמי (או מסעדות), חבילת רכיבה הכוללת הקפצות לנקודת התחלה ומנקודת סיום, הדרכה, ועזרה במסלולים למתעקשים לרכב באופן עצמאי. כמו כן נדאג כמובן גם לטיסה ולהעברה לטוסקנה.

לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון 077-20-400-66 או לדוא"ל info@club-giraffe.co.il

כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ