חופשות אופניים בחו"ל
077-20-400-66 | info@club-giraffe.co.il
 
 
עמוד הבית
 
היעדים שלנו
 
חוויות רכיבה, תמונות וכתבות
 
המלצות רוכבים
 
סגנונות רכיבה
 
הדרכות בארץ
 
אודות
 
מדיניות פרטיות
 
שבילים שטוחים בלבד
שבילים (XC)
XC חזק
Allmountain
Downhill
שם:
מספר טלפון:
E-mail:
   
חופשות אופניים בחו"ל

חוויות רכיבה, תמונות וכתבות

 > חושבים על חופשת אופניים בחו"ל? מכירים את החופשות העצמאיות שלנו?

פגשתי לא מזמן חבר ילדות שסיפר על חופשת אופניים שעשה לאחרונה בגרדה.
"למה לא איתנו" שאלתי?
"עזוב את זה שזה יותר יקר", אמר לי, "כסף זה לא העניין, אבל נסענו בתאריך אחר ממה שרשום אצלכם, רצינו רק סופשבוע ארוך ואצלכם זה שבוע, לא רצינו הדרכה כל יום, וחשוב מהכל: רצינו להיות לבד, רק אנחנו, בלי מלווה שאולי לא יבוא לנו עליו".
"יקירי", אמרתי לו, "כנראה שנכשלנו בפרסום".
והנה מה שסיפרתי לו: ב-Club Giraffe טיפלנו בשנת הפעילות 2009 ב-114 קבוצות, 111 מתוכן היו קבוצות עצמאיות. חלק מן הקבוצות כללו אדם אחד בלבד, חלק כללו 20 רוכבים, והרוב היו בנות 4 עד 6 רוכבים. כל קבוצה כזו נסעה באיזה תאריך שרצתה (בעונה כמובן), ולכמה ימים שהתחשק לה. חלק מן הקבוצות שכר שרותי הדרכה לכל התקופה, חלק רק לכמה ימים, וחלק אחר כלל לא. קבוצות אחדות ישנו במלון, אחרות בצימרים, חלקן נהנו מארוחות מוגשות, וחלק אחר נהנה להכין אותן בעצמו (...או לחליפין נהנה מן החיסכון הכספי)...
...והכי חשוב: כל אחת מן הקבוצות חסכה לעצמה התעסקות עם כמה ספקים שחלקם לא ממש עונה, חלקם לא ממש מבין אנגלית, חלק אחר מבטיח את מה שאין לו או לחליפין פשוט לא מבין את צרכיך. יתרה מכך, הם גם נהנו מן הידע הרב שלנו בכל אחד מן האתרים וממנהלת הקבוצות המקומית שלנו (למי שנסע ל-Morzine) ...והם לא שילמו על זה אגורה אחת יותר ממה שהיו משלמים לו היו מארגנים בעצמם (נהפוך הוא, לפעמים גם חסכנו להם כסף).

חושבים לנסוע בשנה הבאה לחו"ל עם האופניים? נשמח לארגן גם לכם חופשה כזו.

כל הזכויות שמורות לג'ירף טיולים בע"מ